Strona główna/O Gminie/Informacje ogólne/Projekty/Projekty krajowe/Pozostałe/Gmina pełną piersią: Termomodernizacja budynku (..)

Gmina pełną piersią: Termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego Bajkowe Wzgórze w Skrzyszowie

Pełny tutuł: Termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego Bajkowe Wzgórze w Skrzyszowie

Logo Województwa Śląskiego

Zadanie jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Śląskiego

Zadanie obejmujące prace budowlane polegające na poprawie efektywności energetycznej Przedszkola "Bajkowe Wzgórze" w Skrzyszowie w zakresie wymiany stolarki okiennej i drzwiowej oraz wybranych prac dociepleniowych. Prace związane z termomodernizacją realizowane są w obiekcie użytkowanym przez najmłodszych mieszkańców gminy. Inwestycja przyczyni sie do zapewnienia komfortu cieplnego użytkowników - dzieci w wieku przedszkolnym.

Projekt otrzymał wsparcie w wysokości 250 000, 00 zł ze środków z budżetu Województwa Śląskiego w konkursie dla gmin z obszaru województwa śląskiego najlepiej radzących sobie z ochroną powietrza i wdrażaniem Programu ochrony powietrza "Gmina pełną piersią" w 2023 roku w ramach Marszałkowskiego Programu Poprawy Jakości Powietrza.