Dziś godzina rozmiar tekstu: - A + Mapa Strony  |  Kontakt

ue-btn1
GODOW banerek www1

gminazenergia

lidredukacji

Turystyczny Portal Mapowy

Turystyczny Portal Mapowy

nasi-lokalni-tworcy

mieszkancy50

poprzednim miesiącu maj 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31

Informacja o języku migowym w Urzędzie Gminy Godów

Zobacz więcej >>

Statystyki:
Odwiedziny dziś:244
Odwiedziny wczoraj:256
W ostatnim tygodniu:244
W ostatnim miesiącu:10389
Wszystkich odwiedzin:509762
najnowsze wydarzenia:
 • slider
  Maj w Godowie
 • slider
  Nabór deklaracji udziału w PONE

  Nabór deklaracji udziału w PONE w roku 2018

 • slider
  Bieg po zdrowie i nordic walking
 • slider
  Ankieta - przegląd postaw etycznych

  Termin składania ankiet upływa 31 sierpnia 2017 r.

 • slider
  Czwartki lekkoatletyczne

  Zajęcia dla dzieci i młodzieży

 • slider
  Polsko-Czeski Turniej Tenisa Ziemnego
 • slider
  Zagrożenia związane ze scalaniem gruntów
 • slider
  Rodzina 500+
 • slider
  Uwaga Przedsiębiorco!

  Wpisy do CEIDG są BEZPŁATNE

 • slider
  Sprawdź jakość powietrza w gminie
 • slider
  Bezpłatne porady prawne
 • slider
  Mapa zagrożeń dla województwa śląskiego

Ogłoszenie o naborze kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do składu komisji konkursowej.

Czytaj więcej: Ogłoszenie o naborze kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych do składu komisji...Stosownie do zapisów art. 15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2016 poz. 1817 z późn. zm.), Wójt Gminy Godów ogłasza nabór kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do składu komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w Gminie Godów w roku 2017.

 

 

Ogłoszenie oraz formularz zgłoszenia kandydata dostępne są tutaj

Mistyka W „Art Wladislavia” (Obrazy do modlitw i wierszy św. Hildegardy)

Czytaj więcej: Mistyka W „Art Wladislavia” (Obrazy do modlitw i wierszy św. Hildegardy)Od poniedziałku 24 kwietnia 2017 toku w galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia” znajdującej się na Rynku Starego Miasta nr 20 w Wodzisławiu Śląskim, można oglądać obrazy Zygmunta Łacioka. Tym razem wodzisławski artysta tworzący w dzielnicy 760 letniego miasta w Kokoszycach, wystawia obrazy, które po raz pierwszy oglądaliśmy podczas III Kokoszyckiej Jesieni Artystycznej w 2016 roku.

czytaj więcej

Święto Konstytucji 3 Maja w Wodzisławiu Śląskim

Czytaj więcej: Święto Konstytucji 3 Maja w Wodzisławiu Śląskim Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca, Wodzisławskie Centrum Kultury i GHR „Powstaniec Śląski” serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja oraz  96. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego.

czytaj więcej

Pytania i odpowiedzi nr 1 do przetargu

Czytaj więcej: Pytania i odpowiedzi nr 1 do przetarguPytania i odpowiedzi nr 1 do przetargu na Budowę ścieżki rowerowej pn. "Żelazny szlak rowerowy".

 

Szczegóły dostępne tutaj

Zaproszenie do składania ofert na kompleksowe ubezpieczenie Gminy Godów i gminnych jednostek organizacyjnych- ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów oraz ubezpieczenie NNW członków OSP

Czytaj więcej: Zaproszenie do składania ofert na kompleksowe ubezpieczenie Gminy Godów i gminnych jednostek...Gmina Godów zaprasza do składania ofert na kompleksowe ubezpieczenie Gminy Godów i gminnych jednostek organizacyjnych - ubezpieczenie mienia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów oraz ubezpieczenie NNW członków ochotniczej straży pożarnej.

czytaj więcej

Zaproszenie na Tydzień Edukacji

Czytaj więcej: Zaproszenie na Tydzień EdukacjiOd 25 do 29 kwietnia, w ramach Tygodnia Edukacji, uczniowie trzecich klas gimnazjów w powiecie wodzisławskim będą mogli poznać ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych. W programie przewidziano Targi Edukacyjne, liczne warsztaty oraz Piknik Edukacyjny, który zakończy to wydarzenie.

 

Szczegóły: www.powiatwodzislawski.pl

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Czytaj więcej: Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS,...Na podstawie art. 19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2016, poz. 1817 z późn. zm.), po zapoznaniu się z treścią oferty z dnia 10 kwietnia 2017 r. organizacji pozarządowej – Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z siedzibą w Rybniku, ul. Kościuszki 22/5,  Wójt Gminy Godów uznał celowość realizacji zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy.

W związku z powyższym każdy w terminie 7 dni może zgłosić uwagi dotyczące powyższej oferty w Referacie Oświaty, Kultury i Polityki Społecznej Urzędu Gminy Godów – pok. nr 4 i 8, tel. 32 476 50 65 wew. 37 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .


Oferta oraz formularz do zgłaszania uwag dostępne są tutaj

Wiosenna akcja szczepienia lisów

Czytaj więcej: Wiosenna akcja szczepienia lisówŚląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o akcji szczepienia lisów na terenie województwa śląskiego.
Szczegóły dostępne tutaj

zmień wygląd:

Kontakt z Urzędem


Urząd Gminy Godów
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów

tel.: +48 32/ 476 50 65
tel./fax: +48 32/ 476 51 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Godziny urzędowania:
Pn: 7:00 – 17:00
Wt – Cz: 7:00 – 15:00
Pt 7:00 - 13:00

obywatel.gov.pl
Planowane imprezy Relacje z imprez
Powrót do poprzedniej strony Powrót do góry strony Powrót do strony głównej transparent