Dziś godzina rozmiar tekstu: - A + Mapa Strony  |  Kontakt

ue-btn1
GODOW banerek www1

gminazenergia

Turystyczny Portal Mapowy

Turystyczny Portal Mapowy

nasi-lokalni-tworcy

mieszkancy50

poprzednim miesiącu maj 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

Informacja o języku migowym w Urzędzie Gminy Godów

Zobacz więcej >>

Statystyki:
Odwiedziny dziś:7
Odwiedziny wczoraj:313
W ostatnim tygodniu:1017
W ostatnim miesiącu:6169
Wszystkich odwiedzin:779902
najnowsze wydarzenia:
 • slider
  Wydarzenia w gminie Godów

  Druga połowa kwietnia i maj 2019

 • slider
  Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w okresie od maja do grudnia 2019
 • slider
  Miting Lekkoatletyczny "Czekoladowe Kolce"
 • slider
  Kampania informacyjna dotycząca jakości połączeń w sieciach operatorów sieci komórkowych
 • slider
  „KOPERTA ŻYCIA” - ta koperta może uratować Ci życie!
 • slider
  Nabór wniosków
 • slider
  Ogólnopolska Karta Seniora
 • slider
  Uwaga Przedsiębiorco!

  Wpisy do CEIDG są BEZPŁATNE

 • slider
  Przypomnienie o konieczności wymiany dowodów osobistych
 • slider
  Bezpłatne porady prawne
 • slider
  Zmiana ustawy o Karcie Dużej Rodziny
 • slider
  Mapa zagrożeń dla województwa śląskiego

Zaproszenie na Zlot Orkiestr Dętych “AMBITUS”

Szanowni Państwo
16 września (niedziela) br. w Zagrodzie Śląskiej przy Domu Kultury w Gostyni odbędzie się Wojewódzki Zlot Orkiestr Dętych “AMBITUS”.

 
Z poważaniem
Dom Kultury w Gostyni


Załacznik:
Regulamin i karta zgłoszenia


Zmiana treści wzoru formularza ofertowego dotyczącego realizacji Programu Zdrowotnego Gminy Godów pn. „Kompleksowa rehabilitacja i terapia dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Godów” w roku 2012.

Czytaj więcej: Zmiana treści wzoru formularza ofertowego dotyczącego realizacji Programu Zdrowotnego Gminy...W związku ze zmianą treści wzoru formularza ofertowego dotyczącego realizacji Programu Zdrowotnego Gminy Godów pn. „Kompleksowa rehabilitacja i terapia dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Godów” w roku 2012, ostateczny termin składania ofert konkursowych ustala się na dzień 10 sierpnia 2012 r.

czytaj więcej

Życzenia z okazji Święta Policji

Z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Policjanta w imieniu władz samorządowych składamy wszystkim funkcjonariuszom najlepsze życzenia.

Pragniemy aby na codzień towarzyszyło Wam poczucie satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku.

Życzymy dalszych sukcesów w służbie oraz coraz lepszych warunków pracy.

 

Wójt Gminy Godów

Mariusz Adamczyk

Przewodniczący Rady Gminy

Antoni Tomas

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW

Czytaj więcej: GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓWDrużyna z Gołkowic okazała się najlepsza w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów, który rozegrany został w sobotę 21 lipca 2012 r. na boisku sportowym w Skrzyszowie. Organizatorem turnieju była Gminna Rada Sportu w Godowie, przy współpracy Ludowego Klubu Sportowego „GWIAZDA” Skrzyszów, który pełnił rolę gospodarza zawodów.

czytaj więcej

Ogłoszenie o wyniku postępowania przetargowego na "Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych - odgałęzienie ulicy Sobieskiego w Gołkowicach"

Czytaj więcej: Ogłoszenie o wyniku postępowania przetargowego na Ogłoszenie o wyniku postępowania przetargowego na "Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych - odgałęzienie ulicy Sobieskiego w Gołkowicach"

szczegóły dostępne tutaj: http://godow.bip.net.pl/?a=1839

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na "Przebudowę budynku użyteczności publicznej w Skrzyszowie - roboty wykończeniowe w garażu użytkowanym przez OSP"

Czytaj więcej: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na "Przebudowę budynku użyteczności publicznej w Skrzyszowie - roboty wykończeniowe w garażu użytkowanym przez OSP"

szczegóły dostępne tutaj: http://godow.bip.net.pl/?a=1837

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na "Adaptację pomieszczeń na cele oddziałów przedszkolnych"

Czytaj więcej: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na "Adaptację pomieszczeń na cele oddziałów przedszkolnych"

szczegóły dostępne tutaj: http://godow.bip.net.pl/?a=1838

Zaproszenie do składania ofert cenowych w ramach Projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepracujących z terenu gminy Godów” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Czytaj więcej: Zaproszenie do składania ofert cenowych w ramach Projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa osób...Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie z siedzibą w Gołkowicach, ul. Celna 51, jako Zamawiający, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie warsztatów z doradztwa zawodowego dla 12 osobowej grupy uczestników projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepracujących z terenu gminy Godów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie z siedzibą w Gołkowicach, ul. Celna 51, jako Zamawiający, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie zajęć z psychologiem (warsztaty i treningi) dla dwunastoosobowej grupy uczestników projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepracujących z terenu gminy Godów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie z siedzibą w Gołkowicach, ul. Celna 51, jako Zamawiający, zaprasza do złożenia oferty na przeprowadzenie warsztatów prawnych dotyczących praktycznych aspektów zwalczania dyskryminacji na rynku pracy dla 9 kobiet – uczestniczek projektu „Aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepracujących z terenu gminy Godów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

zmień wygląd:

logo-rodo
logo-jakosc-powietrza

Kontakt z Urzędem


Urząd Gminy Godów
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów

tel.: +48 32/ 476 50 65
tel./fax: +48 32/ 476 51 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Godziny urzędowania:
Pn: 7:00 – 17:00
Wt – Cz: 7:00 – 15:00
Pt 7:00 - 13:00

obywatel.gov.pl
Posterunek Policji
Planowane imprezy Relacje z imprez
Powrót do poprzedniej strony Powrót do góry strony Powrót do strony głównej transparent