Dziś godzina rozmiar tekstu: - A + Mapa Strony  |  Kontakt

ue-btn1
GODOW banerek www1

gminazenergia

Turystyczny Portal Mapowy

Turystyczny Portal Mapowy

nasi-lokalni-tworcy

mieszkancy50

poprzednim miesiącu kwiecień 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 13 1
week 14 2 3 4 5 6 7 8
week 15 9 10 11 12 13 14 15
week 16 16 17 18 19 20 21 22
week 17 23 24 25 26 27 28 29
week 18 30

Informacja o języku migowym w Urzędzie Gminy Godów

Zobacz więcej >>

Statystyki:
Odwiedziny dziś:41
Odwiedziny wczoraj:444
W ostatnim tygodniu:485
W ostatnim miesiącu:8415
Wszystkich odwiedzin:637225
najnowsze wydarzenia:
 • slider
  Wydarzenia w Godowie

  Kwiecień i maj z gminą Godów

 • slider
  Ogłoszenie o naborze do projektu - " Łączymy z energią" – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

  Nabór: od 30.03. do 30.04.2018

 • slider
  Badanie stopnia satysfakcji klientów oraz postaw etycznych pracowników samorządowych w Urzędzie Gminy Godów
 • slider
  Przypomnienie o konieczności wymiany dowodów osobistych
 • slider
 • slider
  Uwaga Przedsiębiorco!

  Wpisy do CEIDG są BEZPŁATNE

 • slider
  Sprawdź jakość powietrza w gminie
 • slider
  Bezpłatne porady prawne
 • slider
  Posterunek Policji w Gołkowicach - kontakt
 • slider
  Zagrożenia związane ze scalaniem gruntów
 • slider
  Mapa zagrożeń dla województwa śląskiego

Nabór na urzędników wyborczych

Czytaj więcej: Nabór na urzędników wyborczychI N F O R M A C J A

Wójt Gminy Godów, na wniosek Dyrektora Generalnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, wspierając działania Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej informuje o trwającym naborze na  urzędników wyborczych do gmin na obszarze właściwości Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej.

 

czytaj więcej

Informacja dot. prezentacji kotłów na biomasę

 Czytaj więcej: Informacja dot. prezentacji kotłów na biomasęInformujemy, iż w dniu 3 kwietnia br. od godz. 16:00 na placu Ośrodka Kultury w Gołkowicach odbędzie się prezentacja kotłów na biomasę w związku z spotkaniem informacyjnym dotyczącym projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.
Ponadto informujemy, że wszystkie podmioty zainteresowane ekspozycją produktów związanych z tematyką spotkania, proszone są o kontakt tel.: + 48 (32)476 50 65 wew. 33 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Bieg przyjacielski w Krostoszowicach

Czytaj więcej: Bieg przyjacielski w KrostoszowicachW niedzielę 25 marca 2018 r. na obiekcie kompleksu sportowego Orlik w Krostoszowicach zebrało się ponad 50 amatorów biegania i maszerowania, by na sportowo uczcić pojawienie się wiosny. Trasę 5 km biegnącą przez tzw. krostoszowicką bergę każdy z uczestników pokonał w tempie rekreacyjnym jak przystało na bieg towarzyski. Organizatorem pierwszego w tym roku spotkania była grupa biegowo-kijkowa InterAktywni działająca przy Klubie Sportowym Inter Krostoszowice.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, za wspaniałą atmosferę i zapraszamy na kolejne biegi. Wszystkich zainteresowanych rekreacyjnym bieganiem lub maszerowaniem z kijkami zachęcamy do odwiedzania profilu www.facebook.com/KSInter Krososzowice.

 

Zdjęcie

Galeria

 

Autor:

Adriana Piwońska

Ogłoszenie

Czytaj więcej: OgłoszenieGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godowie poszukuje pilnie osób chętnych do wykonywania usług opiekuńczych na terenie sołectwa Krostoszowice.

Forma zatrudnienia: umowa-zlecenie. Wynagrodzenie: 13,70 zł. brutto za godzinę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z GOPS - tel.32 4727733, 32 4767011 w. 21 lub 27, bądź osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

 

Ogłoszenie

Informacja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju

Czytaj więcej: Informacja Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - ZdrojuDyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju informuje, że w związku z brakiem możliwości udzielania świadczeń zdrowotnych działalność lecznicza Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu - Zdroju zostaje zawieszona na okres od 01.04.2018 r. do 30.06.2018 r.

 

Skan pisma dostępny jest tutaj

Karta Dużej Rodziny

Czytaj więcej: Karta Dużej RodzinyMinisterstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 r. Karta Dużej Rodziny uzyskała nową formę dokumentu elektronicznego. Jest to e-dokument umożliwiający członkom rodzin wielodzietnych korzystanie z przysługujących im uprawnień, w tym zniżek ustawowych.

 

Wiecej informacji można uzyskać na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej: https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny

oraz http://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/dla-swiadczeniobiorcow/rodzina/karta


Spotkanie informacyjne dot.projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne dot.projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków...W dniu 3 kwietnia br. o godzinie 17.00 w  Ośrodku Kultury w Gołkowicach  odbędzie się  spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego realizowany w ramach Osi Priorytetowej 4. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna Działanie 4.1 Odnawialne źródła energii Poddziałanie 4.1.3 Odnawialne źródła energii – konkurs. (projekt zakładający instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz kotły na biomasę).
Podczas spotkania informacyjnego odpowiedzi w kwestiach zaproponowanych technologii udzielą eksperci techniczni.

Wielkanocna Dziesiątka

Czytaj więcej: Wielkanocna DziesiątkaStowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia- Zdroju, Gmina Godów oraz Sklep Sportowy Monsun Wodzisław Śląski zapraszają na zawody biegowe Wielkanocna Dziesiątka w Krostoszowicach.

 

Wielkanocna Dziesiątka to bieg przełajowy, w którym mieszkańcy Gminy Godów w kategorii kobiet i mężczyzn będą rywalizowali o Puchar Wójta na dystansie 10km. Kto nie czuje się na siłach będzie mógł wystartować w biegu lub marszu rekreacyjnym nordic walking na 5km, a dzieci z klas I-IV będą mieli do pokonania 600m.

 

Każdy z zawodników po ukończeniu biegu lub marszu otrzyma pamiątkowy odlewany medal. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy przygotowali wyjątkowe statuetki zrobione specjalnie na ten bieg.

 

Kto nie zdąży zgłosić się poprzez stronę internetową do 31 marca, będzie mógł uczynić to jeszcze w dniu zawodów od godz. 9.00 - 11.30 na obiekcie Orlik w Krostoszowicach. Regulamin i zgłoszenia na stronie internetowej http://gorskiebieganie.pl/bieg/wielkanocna-dziesiatka/

 

Wielkanocna Dziesiątka organizowana jest przez Stowarzyszenie Biegów Górskich w ramach projektu: „Sport i rekreacja integracją mieszkańców w strefie transgranicznej”.

 

Plakat

zmień wygląd:

logo-jakosc-powietrza

Kontakt z Urzędem


Urząd Gminy Godów
ul. 1 Maja 53
44-340 Godów

tel.: +48 32/ 476 50 65
tel./fax: +48 32/ 476 51 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Godziny urzędowania:
Pn: 7:00 – 17:00
Wt – Cz: 7:00 – 15:00
Pt 7:00 - 13:00

obywatel.gov.pl
Posterunek Policji
Planowane imprezy Relacje z imprez
Powrót do poprzedniej strony Powrót do góry strony Powrót do strony głównej transparent